הכל התחיל אחרי מלחמת העולם השנייה, כאשר מימש הסבא רבא משה בלום את אהבתו לתחום היהלומים וייסד משרד לסחר ביהלומים באנטוורפן שבבלגיה. באותם ימים הקים סבא תיאו, במקביל לאביו, את "יהלומי בלום" ופעילותה העיקרית של החברה היתה ייבוא של יהלומים גולמיים מהחברה האחות שהוקמה בוונצואלה. את היהלומים ליטשו בוונצואלה, ניו-יורק ובלגיה באופן חלקי ואז הם הועברו לאנטוורפן להשלמת המלאכה.

העסק התפתח ובמהרה והמותג בלום כלל ייבוא, ליטוש והפצה של יהלומים גולמיים ומלוטשים כאחד והפך לשם דבר בקנה מידה עולמי. השנים חלפו והעסק המשפחתי התפתח, ובשנת 1985 נחת סטיב בלום בישראל כשלנגד עיניו- פתיחת הסניף הישראלי ליהלומים. סטיב נכנס לשוק הישראלי ומהר מאוד התפתח מעיסוק אקסקלוסיבי ביהלומים לעיצוב, ייצור ושיווק תכשיטי יוקרה.

במרוץ השנים, הדור הרביעי המשיך את המסורת ודניאל- בן המשפחה הצעיר ביותר לשבט בלום, הצטרף לעסק המשפחתי וכיום מנהל את כל תחום המכירות בישראל הכולל מכירה לחנויות בוטיק ולרשת מובילה, והוא זה שיזם את הקונספט הייחודי של ה "PRIVATE ROOM" - שירות חדש שנותן מענה אישי, במפגש אחד על אחד, ללקוחות פרטיים המבקשים לתת את הטאץ' האישי לתכשיטים שהם רוכשים.

סטיב "מנצח על התזמורת" שנקראת "בלום" ומוכרת ל-25 מדינות, ומשתתפת ב-10 תערוכות מובילות בעולם בכל שנה. דניאל מנהל את האופרציה בארץ ויזם את PRIVATE ROOM.
כשסטיב אחראי על ההפצה העולמית של "בלום תכשיטי יוקרה" , וכשבנו לצידו, בלום ממשיכה לפרוח מיום ליום.

 

 
 
הצהרת נגישות