"איש העולם הגדול" הוא תיאור מצוין ליו"ר בלום.
סטיב בלום נולד באנטוורפן, בלגיה, שם הוא המשיך את המסורת המשפחתית שלו והינו דור שלישי בתעשיית היהלומים והתכשיטים. סבו הקים את העסק לאחר מלחמת העולם השנייה, אביו המשיך את המסורת, וסטיב בלום הביא את ניסיונו העשיר לארץ, הקים את הסניף הישראלי וכיום מנהל אותו כשבניו לצידו.

כשסטיב הגיע לארץ מבלגיה, הוא התקבל ללימודי מנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן ותוך כדי לימודיו למד ללטש ולבקע יהלומים ועשה קורס מיוחד לדירוג יהלומים. בהמשך, עזב ללונדון לשלוש שנים, להכשרה אינטנסיבית בכל היבטי ייצור התכשיטים והקמעונאות. במהלך תקופה זו התמחה בכל המחלקות השונות של ייצור תכשיטים, ביניהם קניית זהב, סגסוג זהב, בניית דגמים, הכנת תבניות, צורפות זהב, מיון אבנים, שיבוץ אבנים, גימור תכשיטים ולבסוף תמחור תכשיטים וגם בילה זמן רב בחנות קמעונאית על מנת להכיר את הדרישות של לקוח הקצה .

סטיב לא שבע והגיע למדינה חדשה- לדרום אמריקה האקזוטית, ליתר דיוק קראקס שבוונצואלה. בקראקס ניהל את פעילותה העסקית של המשפחה. כך צבר ניסיון מעשי בתחום ההפצה ורכש גם ניסיון רב בייבוא של תכשיטים מוגמרים וחצי מוגמרים ממדינות שונות. בהמשך, בילה מספר שנים נוספות בוונצואלה, בייצור מקומי למטרת מכירה בדרום אמריקה באמצעות נציגי מכירות. בקרקאס נולדו בניו קלוד ודניאל.

לאחר שהסתובב בעולם קבע סטיב לבסוף את מגוריו בישראל. כל שנות הניסיון הללו העניקו לו את ההזדמנות ללמוד שפות שונות וכיום הוא דובר עשר מהן. בשניים וחצי העשורים האחרונים, מהווה העסק ברמת גן המטה של אגף התכשיטים. סטיב מכיר תודה, בכל הזדמנות, למשפחתו שתמכה בו לאורך השנים הארוכות של לימודיו והכשרתו ברחבי העולם וגאה שדור נוסף חולק איתו את תשוקתו לתחום התכשיטים ואבני החן.

 

 
 
הצהרת נגישות